Şişli Hurdacı
Şişli Hurdacı

Şişli hurdacı, Şişli hurda, Şişli hurda alım, Şişli hurdacıları

Şişli hurdacı, Şişli hurda, Şişli hurda alım, Şişli hurdacıları

Şişli Hurdacı

İstanbul Şişli hurdacı olarak yıllardır bu bölgede toplu tonajlı - tonajsız hurda alımı yapmaktayız. Hurdalarınız değerinde alınmakta ve çift kantar sistemi ile tartılmaktadır. Şişli bölgesinde sizlerde hurdalarınızı güvenle ve değerinde satmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hurda fiyatları ve satışlarınız için bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Geri dönüşümün öncü firması olarak yıllardır hizmet vermekteyiz. İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye'de bu sektörde hizmetimizi sürdürmekteyiz.

Atık malzemeleri yeni ürünlere dönüştürme işlemine geri dönüşüm denir. Depolama alanlarına giden atık miktarını azaltmanın bir yoludur. Geri dönüşüm süreci, geri dönüştürülebilir maddelerin farklı kategorilere ayrılmasıyla başlar. Buna kağıt, plastik, metal ve cam dahildir. Toplama, her türlü hurda niteliğindeki atığın toplanmasıdır. Sıralama, toplanan atıkların türüne göre ayrılmasıdır. İşleme, toplanan malzemeleri kağıt, plastik, metal ve cam gibi yeni ürünlere dönüştürür.

2 thoughts on “Şişli Hurdacı

  1. Şişli bölgesinde hurdalarımı size satmıştım.Gerçekten güvenilir ve iyi insanlar.Şuan biriktiriyorum tekrardan sizi arayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara